Про нас

Про нас

Проектна організація «КБФ Проект» розпочала свою роботу у 2008 році. Основний напрям діяльності – інженерно-будівельне проектування. Створюємо робочу документацію Конструктивного розділу на стадіях “П” (Проект), “РП” (Робочий проект), “РД” (Робоча документація).

Працюємо з проектами житлових і нежитлових офісних приміщень, торгово-розважальних центрів, громадських споруд, багатоквартирних і приватних будинків. Спеціалізуємось на проектуванні будівництва глибоких підземних споруд та паркінгів в складних інженерно-генеалогічних умовах.

Проектну документацію розробляють досвідчені фахівці, які отримали кваліфікаційні сертифікати, що підтверджують необхідний фаховий рівень для виконання робіт щодо об’єктів відповідного класу наслідків відповідальності.

Працюємо з об’єктами з класом наслідків відповідальності СС3. Клас наслідків відповідальності визначається відповідно до стандартів, будівельних норм, документів і правил, затверджених на законодавчому рівні.

Вартість будівництва об’єктів визначається відповідно до будівельних норм, державних стандартів і правил.

ПОСЛУГИ

Працюємо з проектами житлових і нежитлових офісних приміщень, торгово-розважальних центрів, громадських будівель, багатоквартирних і приватних будинків. Спеціалізуємось на проектуванні будівництва глибоких підземних споруд та паркінгів в складних інженерно-генеалогічних умовах.